15 Aralık 2009 Salı

Toti tamıtamına 18 aylık!!

Vay be, 1,5 yaş!! 18 ay!! Geçenlerde dediğim gibi gözümde büyüttüğüm bir hadise idi Arda' nın 18 aylık olması, hiç gelmiyecekmiş gibi uzak gözükürdü gözüme..Oysaki zaman uçtu gitti, bugün, 15 Aralık itibarı ile oğlumuz sayın "totilerin totisi Arda totisi" 18 ayı devirmiş durumda!

İtiraf etmeliyim şimdiye kadarki en keyifli zamanlarını yaşıyorum. Uykuları hala pek fena ama küçük beyin kendisi baldan tatlı :)
İşte 1 yıl arayla karşınızda Arda Efendi:7 yorum:

banu dedi ki...

küçük adam oldu bu totiş ya...

esra dedi ki...

yaş dönümünüz kutlu olsunnnn

Ceyda dedi ki...

öff nihayet becerebildim şu blog yorum olayını. 1,5 yaşı kutlu olsun totinin :) Bana değil 18 ay bir yaşını doldurmasına daha çooook var gibi geliyor hatta hiç gelmicekmiş gibi geliyor. Bizimkisi daha 4 aylık diye aşı olmayı hiç düşünmemiştim ama çevremdeki herkes teker teker aşı olmaya başladı kararsızımmm... ceyda

Itır dedi ki...

Banu, şu eşofmanlı hali tam küçük adam hakkaten!
Esra, Çok sağol!
Ceydoş, yaasın yorum!! Daha da beklerim yorum :)
Merak etme hemen senin kız da oluverecek 18 aylık. Aşıyı da Doruk lar şiddetle tavsiye ediyor, abimden başka kime güveneyim ben, dimi? İstersen ara konuş sende Dodo ile..

Zeynep A. dedi ki...

acıcık daha uyusun da büyüsün sıpa toti!!!

Damla dedi ki...

Önemli bir dönemi geçmişsiniz, tebrik ederim :)

Uykular düzelir yavaştan, dişler çıktıysa..

Itır dedi ki...

Zeynep bence de uyusun..bool bol uyusun :)

Damla sağol, azılar tamamlanıyor, köpeklerde bitti mi rahat edicez inşallah, sonrada senin ki gibi mırıl mırıl konuşmasını beklicem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...